ברצלונה נחשבת לאחת הערים המתוירות ביותר בעולם, ולא בכדי. העיר מציעה למבקריה, אדריכלות ארכיטקטונית מרשימה, אוכל מעולה, סצנת חיי לילה מפותחת, מופעי פלמנקו ו…את אחת מקבוצות הכדורגל המפורסמות והאהודות ביותר בעולם.

ברצלונה, או בארסה, כפי שהיא מכונה, כבר מזמן איננה עוד קבוצה, הפיכתה למעצמה עולמית לא פסחה על ישראל, ובכל משחק של ברצלונה נוכחים באצטדיון כמה אלפי ישראלים שרוצים לחזות במסי, ניימאר, צ'אבי, אינייסטה וחבריהם מקרוב, הכי קרוב.

ברצלונה – יותר מעוד מועדון

יתרונה הגדול של ברצלונה טמון בכך שלהבדיל מלא מעט קבוצות כדורגל מובילות, הנמצאות בערים שאין בהן יותר מידי מה לעשות, הרי שברצלונה זאת העיר המושלמת לשלב בין חווית כדורגל לבין טיול בעיר. הרי מה יותר טוב מאשר לראות בבוקר את יצירותיו של גאודי, בצהריים ליהנות מארוחת טאפאס מופלאה, בערב לראות את מסי מלהטט בקמפ-נואו ובלילה לבדוק את סצנת המועדונים המקומית?

ברצלונה – חוייה שמתאימה לכולם

אחת החוויות הגדולות, עליה מספרים לנו מטיילים רבים, היא חווית הצפייה במשחקי הכדורגל של ברצלונה. גם מי שלא ממש מחבב כדורגל יוכל ליהנות במשחק של ברצלונה מהאווירה במגרש, הסדר, הנוחות, האקוסטיקה המדהימה, הגודל, התחושה שהגעתם לקונצרט והאווירה החגיגית – כלו אלו יחד יוצרים חוויה חד-פעמית ומפעימה.

טיולים בברצלונה - כרטיסים למשחקים

דואגים לכם לכרטיסים במקומות הטובים ביותר

הצוות שלנו ידאג לכם לכרטיסים במחיר טוב למקומות הטובים ביותר. אנחנו נעניק לכם את חווית המשחק הגדולה ביותר שראיתם בחייכם.

3 דברים שיהפכו לכם את החוויה למושלמת:

  • כרטיסים – אנחנו נדאג לכם לכרטיסים במחיר אטרקטיבי.
  • מיקום – הכרטיסים שנארגן לכם יהיו במיקום מצוין באצטדיון.
  • טיול משולב – בעזרתנו תוכלו לשלב בין חווית הכדורגל לבין טיול בעיר עצמה.

אם גם אתם רוצים לראות את מסי בפעולה – התקשרו עכשיו!

למתעניינים – יש לשלוח מייל ונציג כרטיסים למשחקי ברצלונה יפנה אליכם עם פרטים נוספים.