הפירנאים – טבע קטאלוני פראי

בין ספרד לצרפת, בתוך טבע ירוק ועוצר נשימה, מתנשאים הרי הפירנאים העצומים והמרשימים. הרכס היפה הוא בית למסלולי הליכה מעניינים, פסגות מרהיבות ונוף שהוא כמעט יפה מדי. אחת מפסגות הרכס המופלא נקראת ואל דה נוריה (עמק נוריה) ומי שמחפש חוויה אמיתית יבחר נכון אם יחליט לטייל שם. בעמק היפה תמצאו בתי מלון, אגמים, כנסיה עתיקה ואת אתר סקי משגשג. אל ואל דה נוריה לא ניתן להגיע עם רכב אלא רק ברכבת והמסע המקסים אל המקום שווה את כל הנסיעה, כאשר הפסגות המושלגות והנופים הירוקים נשקפים מבין כל אחד מחלונות הרכבת הגדולים והשקופים.

ואל דה נוריה – להרגיש בחלום

בכל עונה בשנה ואל דה נוריה מציע נוף עוצר נשימה. בחורף, פסגות ההר מתכסות בשלב צח ולבן, רצועות של קרח ואגמים קפואים. בקיץ, הירוק על ההר פורח והמקומות שהיו קפואים מפשירים אל תוך מפלי מים מזמינים וקרירים. ניתן להישאר למרגלות האגם הקסום, לצאת למסע סקי המתחיל ברכבל, או ללכת לטיול רגלי המותאם במיוחד לרמת הקושי שלכם.

להתחבר אל טבע אירופאי מסעיר

בואל דה נוריה יוכלו להנות כל המבקרים. אלה שהליכה בהרים לא מדברת אליהם יוכלו להתפנק בפיקניק רגוע על שפת האגם, לבקר בכנסיית הקדוש גיל, או לנסוע ברכבל מנקודה אחת בעמק אל הנקודה השנייה. בנקודות התצפית תוכלו להתרשם מהטבע, הנוף ובעלי החיים בסביבה ואם תרצו להיות מעט יותר אקטיביים תוכלו לגלוש במדרונות המותאמים גם לילדים ולמשפחות.

3 סיבות שיהפכו את הטיול הזה לחוויה מסחררת:

  • הנסיעה ברכבת – מי ידע שלפעמים הדרך למקום כלשהו היא חלק עצום מהחוויה?
  • הפירנאים – ההרים המדהימים האלה שווים את הכל.
  • הסקי – המדרונות מותאמים לרמות קושי שונות וגם החובבנים ייהנו.

קבלו מאיתנו שני טיפים על ואל דה נוריה ולה רוקה שלא תקבלו באף מקום אחר:

אאוטלט המותגים

LA ROCA VILLAGE זה בדיוק המקום הנכון והזול ביותר לעשות בו שופינג איכותי. מדובר באאוטלט המותגים הקטאלוני המפורסם והפופולארי. אם חיכיתם עד עכשיו עם הקניות – זה הזמן להתפרע!

מחירי ציוד הסקי בחורף

ואל דה נוריה נחשב לאחד המקום היפים ביותר בספרד. בחורף ניתן ליהנות בו מסקי כייפי. עלויות השכרת מזחלות או/ו ציוד סקי: השכרת מזחלה 7 אירו, ציוד סקי 17 אירו.

בחרו בטיול מסעיר בואל דה נוריה ורכס הפירנאים הקסום

כמה, למה ואיך

עלות הסיור: הסיור עולה 45 אירו למטייל כולל רכבת הרים,
ימי הטיול נקבעים בתיאום מראש.
נקודת איסוף: האיסוף מתבצע בשעה 09:00
מכיכר קטאלוניה, ליד "הארד רוק קפה".