גם וגם

אנחנו מזמינים אתכם לחוויית טיול כפולה, הכוללת גם ביקור בשמורת הטבע של הרי המונסראט וגם כניסה לקאמפ-נואו – מגרשה הביתי של בארסה, קבוצת הכדורגל של ברצלונה. את הטיול ילוו המדריכים הנהדרים שלנו, שיעשירו אתכם בידע רלוונטי ומעניין. תכנון הטיול, כמובן, עלינו, ההנאה – עליכם.

שמורת הרי המונסראט - טיול בברצלונה
טיול להרי המונסראט

מפסיקים לנשום לרגע…

בחלקו הראשון של הטיול נגיע לשמורת הרי המונסראט, הנמצאת במרחק שעת נסיעה מברצלונה. מדובר בשמורה עוצרת נשימה ביופייה, מהסוג שקשה להסיר ממנו את העיניים. השמורה מוקפת בהרים משוננים, היוצרים תופעת טבע ייחודית המשקיפה על נוף הים המרהיב שמתחתיה. אין ספק כי זו אחת משמורת הטבע היפות ביותר בברצלונה. בין הרי המונסראט, שוכן לו מנזר ה'עטוף' בסלעי ההרים. לחובבי המוזיקה צפויה חוויה נהדרת, בדמותה של מקהלת הילדים של המנזר שתשיר בפנינו, במידת האפשר.

יאללה בארסה!

בחלק השני של החוויה הכפולה שלנו, נגיע לביקור באחד מאצטדיוני הכדורגל המפורסמים בעולם. בכל גיל, מכל מקום בארץ, נשים וגברים כאחד- כולם מתרגשים כשהם דורכים לראשונה על הדשא של הקאמפ-נואו. מדובר, כמובן, באצטדיון הבית של בארסה, ברצלונה, הלא היא קבוצת הכדורגל הטובה בעולם. בביקורנו בקאמפ-נואו, נעבור סיור מודרך במוזיאון ובמגרש עצמו, נכנס לחדרי ההלבשה של השחקנים ואף נעלה ליציע המכובדים. גם אם לא נראה את מסי ואינסייטה נוכל להרגיש את רוח המועדון המנשבת לה בכל סנטימטר באצטדיון.

טיולים בברצלונה - כרטיסים למשחקים

3 סיבות שיהפכו לכם את הטיול לבלתי נשכח:

  • בארסה – ביקור באחד מאצטדיוני הכדורגל המפורסמים בעולם, חוויה!
  • המונסארט – אחת משמורות הטבע היפות ביותר.
  • ה-מדריכים – שיעשירו אתכם בסיפורים, בהיסטוריה ובידע.

קבלו מאיתנו שני טיפים על שמורת הרי המונסראט שלא תקבלו באף מקום אחר:

פיקניק בטבע

מומלץ לבוא לטיול מצוידים באולר, צלחות מפלסטיק, כוסות ובקבוק יין. למה? כי במהלך הטיול ניתן לרכוש ירקות וגבינות מ-ע-ו-ל-ו-ת, שהאיכרים מגדלים ומוכרים לפי עונת השנה.

שוק האיכרים

בשוק, המתקיים בשמורת הרי המונסראט, מוכרים גבינות, המיוצרות ע"י האיכרים המקומיים, לחם תאנים והכי טעים – גבינה עם ג'ל חבוּשים, מאכל קטאלוני לאומי – מומלץ!

הצטרפו עכשיו להצגה הכפולה שלנו!

כמה, למה ואיך

עלות הסיור: הסיור עולה 25 אירו למטייל, (המחיר אינו כולל כניסה למועדון ולמגרש),
ימי הטיול נקבעים בתיאום מראש.
נקודת איסוף: האיסוף מתבצע בשעה 10:30
מכיכר קטאלוניה, ליד "הארד רוק קפה".