טיילו בעיר ולנסיה הקסומה

ולנסיה היא עיר שמציעה חוויה מאד מגוונת שכן היא מצטיינת בשילוב עולמות – העולם הישן והעולם החדש. העיר היא עיר היסטורית הקיימת כבר מאות שנים ואת היופי העתיק ניתן לראות בכל רחובותיה. יחד עם זאת, העיר גם הולכת ומתחדשת, משקיעה בפיתוח ובהתקדמות ולכן בד בבד עם העולם הישן, נוכל לחזות בעולם החדש שבעיר בדמות בניינים גבוהים, ארכיטקטורה מודרנית, התפתחות קולינרית ועוד.

טיול בולנסיה - טיולים בברצלונה
טיול בולנסיה - טיולים בברצלונה

הקסם האמיתי של ולנסיה הוא שאף אחד מהעולמות אינו מתנגש, אלא מתמזג אחד אל השני בצורה מוצלחת, כך שקסם העולם הישן נוטף אל העולם החדש וצובע אותו בצבעים נעימים.

להרגיש את ספרד האמיתית

בולנסיה נרגיש בחופשה ספרדית אמיתית. כל הריחות השונים, הצבעים העשירים, הצלילים והקולינריה הייחודית לספרד נגלים אלינו במלוא הדרם.

המסעדות המקומיות בוולנסיה מציעות את האוכל הספרדי המסורתי – טאפאסים, המאפשר לנו לטעום בארוחה אחת ממספר רב של מנון שונות וטעימות. כמו כן, ישנו התבשיל המפורסם – פאייה, תבשיל ספרדי על בסיס אורז, שמומלץ לא לפספס. המדריכים המיומנים ילוו אתכם ברחובות ולנסיה ויכירו לכם את כל פינות החמד של העיר, את המקומות המומלצים לבילוי, ואת אתרי התיירות והאטרקציות השווים ביותר.

חופשה שהיא חגיגה בולנסיה

בולנסיה תטיילו בין מקום למקום ותוכלו לבנות לכם יום חוויתי ומושלם. התחילו בסיור רגלי בשוק מרקדו המקסים, התרשמו מהארכיטקטורה היפה בתחנת הרכבת אסטקיון דה נורטה, סיירו בבית האופרה ובמוזיאון המדע, טיילו בנמל ולנסיה הפעיל ואף הציצו אל מגדל הפעמון המרשים. סיימו את היום בארוחת טאפאסים משביעה באחת המסעדות המקומיות.

טיול בולנסיה - טיולים בברצלונה

3 סיבות שיהפכו את הטיול בולנסיה למושלם:

  • הסביבה – חגיגה שלמה לכל החושים: ריח, טעם, מגע, ראייה ומישוש.
  • הגיוון – התמזגות העולם הישן אל העולם החדש והביטוי של זה באדריכלות המקומית.
  • המדריכים – מדריכים מנוסים שמכירים את ולנסיה על בוריה וייקחו אתכם לטיול קסום.

קבלו מאיתנו שני טיפים על ולנסיה שלא תקבלו באף מקום אחר:

מסיבת האש המפורסמת של ולנסיה

מסיבת האש מתקיימת בולנסיה כל שנה, בחודש מרץ. במהלך השנה בונים בובות ענק, ולקראת סוף המסיבה שורפים את כל הבובות ויורים זיקוקים.

פאייה – מנת הדגל של ולנסיה

הפאייה היא מנת אורז צהוב, המוגשת במחבת ענקית עם ירקות, בשר ופירות ים. מקור השם "פאייה" בוולנסית הוא "מחבת", ולא בכדי הוא גאוות המקומיים.

צאו לטיול צבעוני ומרתק בולנסיה היפהפייה!

כמה, למה ואיך

תיאום ומחיר הטיול נקבעים בתיאום מראש.