ברצלונה על שני גלגלים

את העובדה שברצלונה היא אחת הערים היפות והרומנטיות בעולם, כבר הבנתם. עכשיו תארו לעצמכם את כל היופי הזה, בטיול על אופניים. מדהים, לא? אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויית טיול מדהימה וייחודית על שני גלגלים, לאורך הרחובות הצבעוניים של ברצלונה. כל ההכנות והסידורים לטיול באחריותנו, כולל מדריכים מקצועיים החיים בספרד.

מסלול האופניים – מדוושים בקצב ספרדי (הולה!)

המסלול שלנו יתחיל ברובע הגותי, משם נדווש לקתדרלה ולרובע היהודי. נמשיך ונגיע לשדרות פסאו דה גרסייה המפוארות, כשבדרך נעבור ליד אתרי המודרניסטה המיוחדים. נדווש לסגראדה פאמיליה – כנסיית המשפחה הקדושה, ומשם לעבר פארק הסיוטדלה והנמל האולימפי. מהנמל נחזור למרכז העיר, דרך הטיילת של שכונת ברסלונטה, שם נראה את פסלו המפורסם של קולומבוס.

לרכב לעבר השקיעה (עם הילדים)

ברצלונה על אופניים מעניקה חוויה עוצרת נשימה גם לזוגות המגיעים לברצלונה לחופשה רומנטית וגם למשפחות שרוצות לבלות יחד יום של כיף ברכיבה משפחתית משותפת. ברצלונה על אופניים הוא טיול ייחודי ובלעדי של חברת ברצלונה טורס מבית הולהשלום, אשר פותח ותוכנן בקפידה רבה, תוך תשומת לב מרבית לחוויית הטיול, לנוחות הרכיבה, תנאי מזג האוויר, איכות האופניים והמדריכים.

כנסיית המשפחה הקדושה - טיולים בברצלונה
טיול אופניים בברצלונה

3 סיבות שיהפכו לכם את הרכיבה בברצלונה לכיפית במיוחד:

  • כל האטרקציות במסלול אחד – המקיף את אתרי התיירות המרכזיים בעיר.
  • מסלול אופניים נוח ובטוח – שבילי האופניים רחבים, מסומנים ונוחים מאוד לרכיבה.
  • מדריכים מקצועיים – שילוו את הרכיבה בהסברים וסיפורים מרתקים וצבעוניים.

קבלו מאיתנו שני טיפים על ברצלונה שלא תקבלו באף מקום אחר:

ההמבורגר הכי שווה בברצלונה

המבורגרים הכי שווים בברצלונה נמצאים ב"קיוסקו", הנמצא בשכונת בורן, מול תחנת רכבת צרפת. המקום פתוח מהשעה 12:30 עד השעה 00:00, מומלץ בחום!

פארק גואל – הדרך הכי נוחה להגעה

הדרך הנוחה ביותר היא להגיע עם קו אוטובוס מס' 24, שיביא אתכם ישר לכניסה האחורית של הפארק. מומלץ לקנות כרטיסים מראש באתר האינטרנט, אסור לאחר!

הצטרפו לרכיבה מרתקת באחת הערים היפות ביותר בעולם!

כמה, למה ואיך

עלות הסיור: הסיור עולה 35 אירו למטייל (כולל השימוש באופניים).
ימי הטיול נקבעים בתיאום מראש.
נקודת איסוף: האיסוף מתבצע בשעה 10:00 / 15:00
מכיכר קטאלוניה, ליד "הארד רוק קפה".